چرا فرابلیط راه اندازی شد؟

تاکنون همه موجودات روی زمین کوشیده اند تا به قانون و نظام طبیعت پیرامون خود گردن نهند و خود را با آن سازگار کنند، اما انسان، خواسته و ناخواسته، روند طبیعی محیط زیست خود را دگرگون کرده است. هر روز درختان بسیاری با قساوت، قلع و قمع می شوند . جنگل های طبیعی ازمیان می روند، بسیاری از گونه های زیستی در حال انقراض هستند و صدها گونه به علت از دست دادن زیستگاه های خود، نابود شده اند.
اصولاً درختان، هر یک به تنهایی آیتی هستند که قدرت و توانایی خداوند را در برابر چشم هر بیننده ای به نمایش می گذارند و هر بخش از این آفرینش عجیب و زیبای خداوند، دفتری عظیم از معرفت خداوند بزرگ است. سعدی شیرین سخن می گوید:
برگِ درختانِ سبز در نظر هوشیار
هر ورقش دفتری است معرفت کردگار
نکته ای اساسی که در خلقت و آفرینش درختان، همواره مورد غفلت قرار می گیرد و تنها عده ای اندک که دانایان حقیقی و به فرموده قرآن کریم «اولواالالباب» بدان وقوف پیدا می کنند، همانا « آفرینش حیات در دل بذر و نهالی است که به مرور ایام از آن درختی تنومند می سازد». همه ما هرگاه به درخت می نگریم، پیش از هرچیز محو جمال ظاهری و برگ و میوه و شکوفه آن می شویم و کمتر کسی از این حجاب ظاهری عبور می کند و به عمق و معنا و حقیقت مطلب پی می برد. شگفت انگیزتر از «برگ درختان سبز»، «در نظر هوشیار» همانا آن نیرویی است که باعث سبزی و حیات آن می شود.
حفاظت از محیط زیست که نسل امروز و نسلهای بعد باید در آن حیات اجتماعی رو به رشدی داشته باشند وظیفه عمومی تلقی میشود .از این رو فرابلیط راه اندازی شد تا از محیط زیست خود حمایت کند.
شما میتوانید با امکان خرید بلیط آنلاین از فرابلیط در مصرف کاغذ صرفه جویی کنید و از درختان طبیعت حمایت و گامی در حفاظت از محیط زیست خود بردارید .
هر درختی که فرو می افتد ، نفس گرم زمین است که در سینه می شکند
فرابلیط حامی محیط زیست

ما را دنبال کنید :

تماس مستقیم با مدیریت : 09301925499

 

سوالات رایج

بی پاسخ نخواهید بود...

سوالات رایج شما

رمز اینترنتی چیست ؟

با مراجعه به دستگاههای خودپرداز، گزینه تغییر رمز را انتخاب کرده، سپس با انتخاب گزینه رمز دوم (رمز اینیرنتی)عدد مورد نظر را انتخاب نموده، و سپس تایید کرده .

نحوه دریافت بلیت پس از خرید اینترنتی به چه صورت می باشد ؟

پس از موفقیت امیز بودن خرید و متصل شدن به سایت فرابلیط ضمن نمایش جدولی مبنی بر جزییات خرید شما لینک دانلود سبز رنگی در اختیار شما قرار خواهد داد . شما توسط لینک مذکور میتوانید فایل pdf بلیط خود را که توسط برنامه هایی نظیر acrobat adobe reader خوانده میشود را ذخیره و باز نموده سپس به همراه پرینت ان به سالن مراجعه نمایید .

آیا خرید اینترنتی از داخل سایت فقط از طریق کارت زرین پال مقدور مباشد ؟

خیر شما با هریک از کارت های عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم (رمز اینترنتی) میتوانید به راحتی از داخل سایت خرید بفرمایید .

CVV2 چیست ؟

رمز دوم عابر بانک عددی است سه یا چهار رقمی درج شده بر رو یا پشت کارت عابر بانک شما

چگونه از موجودی تعداد بلیتهای باقیمانده و قیمت آنها در خرید اینترنتی میتوان مطلع شد؟

زمانیکه برای خریدبلیت بر روی گزینه خرید اینترنتی بلیط کلیک نمودید پس از انتخاب روز و سانس ، صفحه ای باز میشود که نمای کلی نقشه سالن و جدولی از قیمتها را به شما نشان میدهد که در آن جدول تعداد بلیتهای موجود از هر قیمت را به شما اعلام میکند .

آیا امکان آن هست در خرید اینترنتی قبل از پرداخت وجه، بتوانیم تعدادی از بلیت ها را کنسل کنیم؟

پیش از مرحله نهایی و اتصال به درگاه بانک شما میتوانید در جدول موجود در صفحه که شامل جزییات خرید میباشد تعداد بلیط های خود را ویرایش نمایید .

اگر به هر دلیلی بعد از خرید امکان پرینت وجود نداشت، به چه صورت امکان پرینت مجدد میباشد ؟

با مراجعه به سایت فرابلیط وارد حساب کاربری خود شوید و در قسمت خرید های من بلیط خود را پیدا کرده و پرینت نمایید.

فرابلیط </ TITLE> <meta name = "google-site-verification=VgXxZzJ2l3ZdHWDiF70Cu-oZUEUyBEa3BeK-7B_1Wyk" content = " faraticket.ir "> </ HEAD> <BODY>