چرا فرابلیط راه اندازی شد؟

تاکنون همه موجودات روی زمین کوشیده اند تا به قانون و نظام طبیعت پیرامون خود گردن نهند و خود را با آن سازگار کنند، اما انسان، خواسته و ناخواسته، روند طبیعی محیط زیست خود را دگرگون کرده است. هر روز درختان بسیاری با قساوت، قلع و قمع می شوند . جنگل های طبیعی ازمیان می روند، بسیاری از گونه های زیستی در حال انقراض هستند و صدها گونه به علت از دست دادن زیستگاه های خود، نابود شده اند.
اصولاً درختان، هر یک به تنهایی آیتی هستند که قدرت و توانایی خداوند را در برابر چشم هر بیننده ای به نمایش می گذارند و هر بخش از این آفرینش عجیب و زیبای خداوند، دفتری عظیم از معرفت خداوند بزرگ است. سعدی شیرین سخن می گوید:
برگِ درختانِ سبز در نظر هوشیار
هر ورقش دفتری است معرفت کردگار
نکته ای اساسی که در خلقت و آفرینش درختان، همواره مورد غفلت قرار می گیرد و تنها عده ای اندک که دانایان حقیقی و به فرموده قرآن کریم «اولواالالباب» بدان وقوف پیدا می کنند، همانا « آفرینش حیات در دل بذر و نهالی است که به مرور ایام از آن درختی تنومند می سازد». همه ما هرگاه به درخت می نگریم، پیش از هرچیز محو جمال ظاهری و برگ و میوه و شکوفه آن می شویم و کمتر کسی از این حجاب ظاهری عبور می کند و به عمق و معنا و حقیقت مطلب پی می برد. شگفت انگیزتر از «برگ درختان سبز»، «در نظر هوشیار» همانا آن نیرویی است که باعث سبزی و حیات آن می شود.
حفاظت از محیط زیست که نسل امروز و نسلهای بعد باید در آن حیات اجتماعی رو به رشدی داشته باشند وظیفه عمومی تلقی میشود .از این رو فرابلیط راه اندازی شد تا از محیط زیست خود حمایت کند.
شما میتوانید با امکان خرید بلیط آنلاین از فرابلیط در مصرف کاغذ صرفه جویی کنید و از درختان طبیعت حمایت و گامی در حفاظت از محیط زیست خود بردارید .
هر درختی که فرو می افتد ، نفس گرم زمین است که در سینه می شکند
فرابلیط حامی محیط زیست

ما را دنبال کنید :

تماس مستقیم با مدیریت : 09301925499

 

قوانین و مقررات

هستیم برآن عهدی که بستیم!

قوانین و مقررات کلی :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت  فرابلیط  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فرابلیط به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آن است. توجه داشته باشید که خرید آنلاین نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فرابلیط از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
۱. خدمات و محتویات سایت فرابلیط، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت فرابلیط برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد. 
۲. کاربران گرامی به سایت فرابلیط اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از فرابلیط می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از فرابلیط به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند. 
۳. مطالب سایت فرابلیط ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. فرابلیط این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل فرابلیط نیستند و فرابلیط هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در فرابلیط باشد، خود برعهده خواهند داشت. 
۴. وب سایت فرابلیط، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد. 
۵. افراد برای عضویت در سایت فرابلیط و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند تا پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، لینک تأیید عضویت برای آنان ارسال شود. کاربران با کلیک کردن بر روی این لینک، عضویت خود را تأیید می کنند. 
۶. کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. فرابلیط مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد. 
۷. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود افراد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد. 
۸. کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود او می باشد. 
۹. رسیدهایی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می شود، دارای نام و مشخصات است اما کاربر باید از رسید یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد. 
۱۰. سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین فرابلیط مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود. 
۱۱. چنانچه مشتری در مهلت تعیین شده از بلیت خود استفاده ننماید، فرابلیط مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه مسترد نخواهد شد.


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فرابلیط منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فرابلیط تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.

فرابلیط </ TITLE> <meta name = "google-site-verification=VgXxZzJ2l3ZdHWDiF70Cu-oZUEUyBEa3BeK-7B_1Wyk" content = " faraticket.ir "> </ HEAD> <BODY>