چرا فرابلیط راه اندازی شد؟

تاکنون همه موجودات روی زمین کوشیده اند تا به قانون و نظام طبیعت پیرامون خود گردن نهند و خود را با آن سازگار کنند، اما انسان، خواسته و ناخواسته، روند طبیعی محیط زیست خود را دگرگون کرده است. هر روز درختان بسیاری با قساوت، قلع و قمع می شوند . جنگل های طبیعی ازمیان می روند، بسیاری از گونه های زیستی در حال انقراض هستند و صدها گونه به علت از دست دادن زیستگاه های خود، نابود شده اند.
اصولاً درختان، هر یک به تنهایی آیتی هستند که قدرت و توانایی خداوند را در برابر چشم هر بیننده ای به نمایش می گذارند و هر بخش از این آفرینش عجیب و زیبای خداوند، دفتری عظیم از معرفت خداوند بزرگ است. سعدی شیرین سخن می گوید:
برگِ درختانِ سبز در نظر هوشیار
هر ورقش دفتری است معرفت کردگار
نکته ای اساسی که در خلقت و آفرینش درختان، همواره مورد غفلت قرار می گیرد و تنها عده ای اندک که دانایان حقیقی و به فرموده قرآن کریم «اولواالالباب» بدان وقوف پیدا می کنند، همانا « آفرینش حیات در دل بذر و نهالی است که به مرور ایام از آن درختی تنومند می سازد». همه ما هرگاه به درخت می نگریم، پیش از هرچیز محو جمال ظاهری و برگ و میوه و شکوفه آن می شویم و کمتر کسی از این حجاب ظاهری عبور می کند و به عمق و معنا و حقیقت مطلب پی می برد. شگفت انگیزتر از «برگ درختان سبز»، «در نظر هوشیار» همانا آن نیرویی است که باعث سبزی و حیات آن می شود.
حفاظت از محیط زیست که نسل امروز و نسلهای بعد باید در آن حیات اجتماعی رو به رشدی داشته باشند وظیفه عمومی تلقی میشود .از این رو فرابلیط راه اندازی شد تا از محیط زیست خود حمایت کند.
شما میتوانید با امکان خرید بلیط آنلاین از فرابلیط در مصرف کاغذ صرفه جویی کنید و از درختان طبیعت حمایت و گامی در حفاظت از محیط زیست خود بردارید .
هر درختی که فرو می افتد ، نفس گرم زمین است که در سینه می شکند
فرابلیط حامی محیط زیست

ما را دنبال کنید :

تماس مستقیم با مدیریت : 09301925499

کنسرت بزرگ محمدعلیزاده

کنسرت بزرگ محمد علیزاده

توصیحات:

محمّد علیزاده در ۲۳ دی سال ۱۳۶۰ در کرج از پدر و مادری میانه ای به دنیا آمد.وی در حال حاضر در تهران زندگی می‌کند و برای نخستین‌بار در ۲۴ سالگی خواننده‌ شد. تحصیلاتش ربطی به موسیقی ندارد، او مهندس کشاورزی است اما علاقه شدیدی به موسیقی دارد. آنطور که خودش نقل می‌کند در سن ۱۹ سالگی برای نخستین‌بار عاشق شده‌است و به آن افتخار می‌کند. محمد علیزاده علاقه خاصی به قرآن دارد و سه سال پیاپی مقام اول قرائت قرآن را توانسته کسب کند. وی همچنین دو ترانه فکرشم نکن و جز تو را جزو محبوبترین ترانه‌هایش می‌داند.و…

اطلاعات:

محمد علیزاده (سرپرست)
۱۳۹۸/۰۴/۲۰
۲۰ (شب)
سالن هلال احمر
آباده،میدان بسیج 
۰۹۳۰۱۹۲۵۴۹۹-۰۷۱۴۴۳۳۲۲۶۶

انتخاب صندلی

فرابلیط </ TITLE> <meta name = "google-site-verification=VgXxZzJ2l3ZdHWDiF70Cu-oZUEUyBEa3BeK-7B_1Wyk" content = " faraticket.ir "> </ HEAD> <BODY>