چرا فرابلیط راه اندازی شد؟

تاکنون همه موجودات روی زمین کوشیده اند تا به قانون و نظام طبیعت پیرامون خود گردن نهند و خود را با آن سازگار کنند، اما انسان، خواسته و ناخواسته، روند طبیعی محیط زیست خود را دگرگون کرده است. هر روز درختان بسیاری با قساوت، قلع و قمع می شوند . جنگل های طبیعی ازمیان می روند، بسیاری از گونه های زیستی در حال انقراض هستند و صدها گونه به علت از دست دادن زیستگاه های خود، نابود شده اند.
اصولاً درختان، هر یک به تنهایی آیتی هستند که قدرت و توانایی خداوند را در برابر چشم هر بیننده ای به نمایش می گذارند و هر بخش از این آفرینش عجیب و زیبای خداوند، دفتری عظیم از معرفت خداوند بزرگ است. سعدی شیرین سخن می گوید:
برگِ درختانِ سبز در نظر هوشیار
هر ورقش دفتری است معرفت کردگار
نکته ای اساسی که در خلقت و آفرینش درختان، همواره مورد غفلت قرار می گیرد و تنها عده ای اندک که دانایان حقیقی و به فرموده قرآن کریم «اولواالالباب» بدان وقوف پیدا می کنند، همانا « آفرینش حیات در دل بذر و نهالی است که به مرور ایام از آن درختی تنومند می سازد». همه ما هرگاه به درخت می نگریم، پیش از هرچیز محو جمال ظاهری و برگ و میوه و شکوفه آن می شویم و کمتر کسی از این حجاب ظاهری عبور می کند و به عمق و معنا و حقیقت مطلب پی می برد. شگفت انگیزتر از «برگ درختان سبز»، «در نظر هوشیار» همانا آن نیرویی است که باعث سبزی و حیات آن می شود.
حفاظت از محیط زیست که نسل امروز و نسلهای بعد باید در آن حیات اجتماعی رو به رشدی داشته باشند وظیفه عمومی تلقی میشود .از این رو فرابلیط راه اندازی شد تا از محیط زیست خود حمایت کند.
شما میتوانید با امکان خرید بلیط آنلاین از فرابلیط در مصرف کاغذ صرفه جویی کنید و از درختان طبیعت حمایت و گامی در حفاظت از محیط زیست خود بردارید .
هر درختی که فرو می افتد ، نفس گرم زمین است که در سینه می شکند
فرابلیط حامی محیط زیست

ما را دنبال کنید :

تماس مستقیم با مدیریت : 09301925499

 

درمورد ما

خوشحالیم قراره ما را بشناسید...

فرابلیط را بیشتر بشناسید

۱- مشخصات صنفی

نام صنفی: فرابلیط
نام صاحب امتیاز : علیرضا آبادیان
شماره مجوز :به زودی
موضوع فعالیت : فروش بلیط آنلاین

۲- تاریخچه فعالیت

فرابلیط با هدف گسترش فعالیت های IT و نرم افزاری و انجام خدمات مهندسی کامپیوتر در سال ۱۳۹۸ تاسیس گردید.
با توجه به نیاز روز افزون صنعت نرم افزار در کشور و اهمیت موضوع ITبر آن شدیم تا با عنایت پروردگار متعال پاسخ گوی این نیاز شویم.
فرابلیط فعالیت خود را به طور تخصصی و همراه با آخرین متدولوژی های روز دنیا در راستای پیشرفت این علم قرار داده است. مهم ترین رویکرد فرابلیط در جهت برآورده کردن محصولات نرم افزاری موثر در توسعه روند کاری مشتریان همراه با کیفیت مطلوب و راندمان بالا می باشد٬ در حقیقت انجام کار درست (Effectiveness) همراه با راندمان بالا (Efficiency) را سرلوحه کاری خود قرار داده تا هرچه بیشتر رضایت مشتریان را در بر داشته باشیم.
کارشناسان متخصص فرابلیط سابقه انجام پروژه های دولتی و خصوصی بسیاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

۳- زمینه کاری

از مهمترین اهداف فرابلیط ارائه خدمات تهیه بلیط به صورت آنلاین در زمینه های مختلف است.
از دیگر خدمات فرابلیط ارائه نرم افزارهای سفارش مشتری با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا است، در ساخت این نرم افزارها از استانداردهای رایج همانند UML و RUP استفاده می گردد.
با استفاده از دانش و تجربه مورد نیاز در این رابطه توانسته ایم نیاز ها و خدمات مناسبی را به سازمان ها و ارگان های مختلف ارائه دهیم.

۴- اهداف صنفی فرابلیط

با توجه به رشد روز افزون خدمات رایانه ای و الکترونیکی و نیاز مبرم به استفاده آنها در زندگی، به طوری که زندگی های سنتی در غالب جوامع به زندگی دیجیتال تبدیل شده و کمتر کسی است که نیاز های فضای سایبر را نداشته باشد. همچنین با توجه به معضلات زیستی و از بین رفتن درختان زیاد جهت تهیه کاغذ یکی از ارکان اصلی و تخصص فرابلیط را گام نهادن در این راه و سعی در تدبیر معضل نمودیم.
به طور کل اهداف اصلی فرابلیط  عبارتند از:
– ارائه خدمت در زمینه فروش بلیط
– درآمد زایی و اشتغال در زمینه IT.
– ارائه خدمات به روز و جدیدترین فن آوری های روز در زمینه اطلاعات و IT.

۵- استراتژی فرابلیط

برای رسیدن به اهداف فرابلیط، زمانبندی و استراتژی های زیر در نظر گرفته شده است:

 • ۱- استراتژی کوتاه مدت
  • ارائه خدمات مناسب به مشتری.
  • دریافت بازخور از مشتریان در جهت بهینه سازی سیستم های فعلی.
  • درآمد زایی مناسب جهت بهبود روش ها و بکارگیری پرسنل متخصص جدید.
  • توسعه سیستم های نرم افزاری موجود و ارائه سیستم های جدید و منحصر به فرد.
  • تخصصی کردن بخش های مختلف صنفی
 • ۲- استراتژی بلند مدت
  • بکارگیری مدیران توانمند.
  • ارائه آموزش های دائم و بروز رسانی اطلاعات پرسنل.
  • ارائه بهترین خدمات به مشتریان (مشتری مداری).
  • به کارگیری روش های نوین و استاندارد و تضمین کیفیت.
  • توسعه مستمر فعالیت های فرابلیط.

مهارت ها و تخصص های ما

فرابلیط با تیم پشتیبانی کاملا حرفه ای ساخته شده است

پشتیبانی 0
برنامه نویسی 0
روابط عمومی و بازاریابی 0
qodef-team-image
بنیانگذار
علیرضا آبادیان
qodef-team-image
توسعه دهنده و مدیرسایت
حمیدرضا محترم
فرابلیط </ TITLE> <meta name = "google-site-verification=VgXxZzJ2l3ZdHWDiF70Cu-oZUEUyBEa3BeK-7B_1Wyk" content = " faraticket.ir "> </ HEAD> <BODY>